FitnessFitback

Dla nas TWÓJ wysiłek ma sens Let's Fitback!

Wstęp

FITNESS FITBACK … czyli odbudowa zdrowia i kształtowanie pełni sprawności przez profesjonalne ćwiczenia przygotowania motorycznego, treningi fitness medycznego oraz modelowania sylwetki. Z nami poznasz wysiłek od podstaw i w szczegółach, zyskując możliwość śledzenia postępu ze specjalistycznymi raportami pracy treningowej. Niezależnie od poziomu sprawności fizycznej, dla nas Twój wysiłek ma sens.

dr Ł. Płóciennik

O nas

Jesteśmy specjalistami wysiłku fizycznego z dyplomami studiów kierunkowych (AWF). Posiadamy wysokiej klasy uprawnienia do prowadzenia przygotowania motorycznego, treningów indywidualnych lub grupowych. Mamy bogate doświadczenie w rehabilitacji i usprawnianiu planów dietetycznych. Wyróżniają nas kompetencje z zakresu analizy wysiłku fizycznego. Integralną częścią naszej oferty jest kontrola efektów i monitoring obciążeń treningowych. W pracy stosujemy narzędzia do pomiaru i sterowania wysiłkiem fizycznym, przez to nasze ćwiczenia są wyjątkowo bezpieczne, dopasowane oraz skuteczne.

 • dr Łukasz Płóciennik
 • Magdalena Milewska
2008r.

Od 2008 roku zawodowo zajmujemy się aktywnością fizyczną.

+ 1000 os.

Pomogliśmy już ponad
tysiącowi osób
z całego Trójmiasta i okolic,
w różnym wieku,
z odmiennymi celami.

+ 50 tyś.

Przeprowadziliśmy ponad
50 000 treningów indywidualnych.

Wróć

Magdalena Płóciennik

Trener kulturystyki (5-letnia specjalizacja na AWFiS Gdańsk), Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Służb Mundurowych, instruktor samoobrony (kick-boxingu). Wyselekcjonowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej na szkolenie instruktorsko -metodyczne dla nauczycieli klas mundurowych. Odpowiedzialna za przygotowanie sprawnościowe kandydatów chcących pełnić służbę w wojsku, policji i straży granicznej.

Przez 6 lat wyczynowo trenowała kick-boxing. Trener główny oraz koordynator I – X edycji Projektu „Ekstra Fan” organizowanego przez Stadion Energa, Ośrodek Promocji Zdrowia oraz Lechię Gdańsk. Trener Zdrowia w Programie „III Wiek w Zdrowiu” sfinansowanego z budżetu Miasta Gdańska. Od 2011 roku prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, co przyniosło pomoc już kilkuset

osobom z różnymi celami treningowymi.

Sukcesy zawodowe uzupełnia przez rozwój naukowy, realizując badania

z zakresu fizjologii wysiłku człowieka. Kształci się na studiach podyplomowych.

 

Wróć

dr Łukasz Płóciennik

Trener przygotowania motorycznego, kinezyterapeuta oraz analityk wysiłku fizycznego. Autor i współautor wielu opracowań naukowych w prestiżowych czasopismach anglojęzycznych. Przewodniczący paneli dyskusyjnych na międzynarodowych kongresach naukowych dotyczących wspomagania technologicznego w sporcie i modelowania matematycznego wyniku sportowego. Członek Gdańskiej Rady Sportu. Za wkład w rozwój procesu doboru i selekcji w sporcie otrzymał wyróżnienie z Departamentu Rozwoju Gospodarczego woj. Pomorskiego. Współpracuje z Pomorską Federacją Sportu oraz Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu i innymi ważnymi instytucjami w ramach programów badań genetycznych.

Jest twórcą innowacyjnych rozwiązań monitorowania wysiłku fizycznego
(fitback analysis). Jako sportowiec zdobywał medale na zawodach w sportach siłowych. W pracy trenerskiej realizuje się od 2006 roku. Pomógł już ponad stu osobom z różnymi celami treningowymi w tym wielu zawodnikom i zawodniczkom wyczynowo, uprawiającym sport.

Oferta

Proponujemy Państwu cztery główne rodzaje zajęć.
Już w standardowym module treningu oferujemy: (a) comiesięczne oszacowanie podstawowej i ponadpodstawowej przemiany materii z zapisem informacji; (b) analizę składu masy ciała; (c) bieżącą kontrolę metabolizmu wysiłkowego i (d) reedukację ruchową. Ponadto w ramach każdej formy treningu przewidujemy możliwość skorzystania z zaawansowanych sposobów wspomagania wysiłku. Całość dopełnia opcja konsultacji treningowych. Na nich opracowujemy indywidualne rozwiązania praktyczne do samodzielnego wykorzystania.

Wróć do oferty
 • Treningi indywidualne

  To pomysł na swoje ciało i sprawność. Aktywność fizyczna planowana przez profesjonalnego trenera sportu lub nauczyciela wychowania fizycznego sprawdzi się w różnych sytuacjach. Ćwicząc w odpowiedni sposób poprawisz zdrowie, podniesiesz kondycję fizyczną lub wymodelujesz sylwetkę, czy przygotujesz się do egzaminów sprawnościowych... Nasze ćwiczenia podbudowane są systemem wielu standardów. Nie mamy ogólnych schematów. Podopiecznych traktujemy indywidualnie.
  Z FitnessFitback znajdziesz dopracowane rozwiązanie i styl.

 • Fitness medyczny

  Idealna forma aktywności fizycznej w stanach ograniczeń narządu ruchu. Czas na treningu przeznaczany jest tu nie tylko na rehabilitację ruchową (kinezyterapię), ale i na wszechstronne kształtowanie motoryczne. Rekomendujemy go wszystkim osobom, które z rezerwą myślą o ćwiczeniach, a które zalecenia do ruchu dostały od swoich lekarzy
  lub fizjoterapeutów.

 • Przygotowanie motoryczne

  Czyli ogólne i specjalistyczne kształtowanie siły, szybkości, wytrzymałości, gibkości… dostosowane do wymogów specjalizacji sportowej lub egzaminów sprawności fizycznej. W oparciu o unikalną analizę pracy treningowej przygotowywaną przez analityka wysiłku fizycznego
  dra Łukasz Płóciennika bezpiecznie rozbijesz bariery zdolności motorycznych i otrzymasz profesjonalny plan periodyzacji pracy treningowej.

 • Treningi dla małych grup

  Aktywność fizyczna to doskonały argument na spotkanie w wąskim gronie kolegów, koleżanek. Podczas ćwiczeń wyzwalają się totalnie nowe, zdrowe emocje. Wysiłek fizyczny jest świetnym sposobem na odreagowanie stresu dnia codziennego. W sposób naturalny – przez uprawianie ćwiczeń, zniwelujesz napięcie psychiczne i podniesiesz sprawność. Tę formę treningów szczególnie polecamy pracownikom korporacyjnym, jako podstawowy środek odbudowy równowagi psycho-fizycznej.

 • Treningi indywidualne
 • Fitness medyczny
 • Przygotowanie motoryczne
 • Treningi dla małych grup

PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE

Łucja (kobieta, pow. 40 lat)

Mam 42 lata, dyskopatię, hashimoto i otyłość. Problemy pojawiły się 4 lata temu. W związku z nieskutecznością działań na własną rękę, zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy. Zaledwie po 3 mies. treningów widać dużą poprawę, przestałam odczuwać notoryczne zmęczenie, a moja kondycja poprawiła się niewyobrażalnie. Trenuję 2 razy w tygodniu z Łukaszem na siłowni i 2 razy z Magdą w terenie. Oboje są bardzo wymagający, potrafią też świetnie motywować! Ćwiczenia są urozmaicone, właściwie każdy trening jest inny. Ćwiczę na oporze własnego ciała, ale też z wykorzystaniem przyrządów, na czas lub na ilość powtórzeń. Ćwiczenia są tak dopasowane, że mimo intensywnego wysiłku nie odczuwam bólów kręgosłupa związanych z dyskopatią. Po treningu padam ze zmęczenia, ale jestem szczęśliwa że dałam radę. Pierwsze treningi z Magdą polegały na marszo-biegu, a właściwie marszu, bo nie dawałam rady biec w ciągu nawet przez 30 sekund. Dziś biegnę ponad pół godziny bez przerwy i przy w miarę wyrównanym oddechu. Łukasz i Magda to nie tylko 100% profesjonaliści z ogromna wiedzą, ale i ludzie z pasją, widać że kochają to co robią. I zawsze są uśmiechnięci. POLECAM!

Karol – opinia

Karol (mężczyzna, pow. 40 lat)

Po kilku miesiącach treningów z ekipą "FitnessFitback" mogę z czystym sumieniem powiedzieć POLECAM. Treningi są dostosowane do indywidualnych umiejętności i możliwości ćwiczących . Trenerzy są wymagający ale potrafią zmotywować do ćwiczeń a co najważniejsze dzięki swojej dużej wiedzy prowadzą bezpieczne i ciekawe zajęcia. Jeżeli chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną , spotkać ludzi pełnych pasji i zapału do pomocy innym zgłoś się do "FitnessFitback" a z pewnością nie będziesz tego żałować .

POLECAM !! :-))

Marlena (kobieta, 19-30 lat)

Dzięki Magdzie powraca mi moja pasja, jaka jest sport! :) codziennie mam ochotę na coś nowego, dużo więcej pozytywnej energii, dużo więcej siły no i przede wszystkim niesamowite efekty :) Chciałam stracić na wadze kilka kg i wrócić do dawnej "formy". Magda jest niesamowita... Trenujemy razem dopiero drugi miesiąc, a dla mnie spadek wagi jest już rzeczą drugorzędna. Na pierwszym miejscu - wiedza jaka mi przekazuje odnośnie techniki wykonywanych ćwiczeń i poznawanie nowych kombinacji w treningu :) Czas spędzany z Magda to czysta przyjemność!! Mimo mojego dość częstego lenistwa, potrafi tak zmotywować, że zaraz po treningu mam ochotę do niej wrócić i dalej ćwiczyć :) Łukasz także zawsze służy pomocą i nawet gdy jestem sama na siłowni to wiem, ze zawsze mogę się do niego zwrócić w razie jakichkolwiek pytań i troszkę z nim poćwiczyć:) Współpraca z tak doświadczonymipełnymi pozytywnej energii trenerami to coś, co polecam każdemu, kto chce miło i aktywnie spędzić czas no i oczywiście poprawić swój wygląd i samopoczucie :)) Jestem pewna, że lepiej już trafić nie mogłam !

POLECAM!

Iza (kobieta, 19-30 lat)

Jestem pracującą studentką, która postanowiła zdawać do Policji. Moja sprawność fizyczna pozostawiała wiele do życzenia a po spotkaniu organizacyjnym jak dowiedziałam się, że mam niecałe 1,5 miesiąca, aby się przygotować postanowiłam zainwestować w trenera. BEZ ŁUKASZA NIGDY BYM NIE ZALICZYŁA TEGO TESTU. DZIĘKUJĘ! Poświęcał mi bardzo dużo czasu i wykazywał wiele cierpliwości nawet mimo tego, że w trakcie treningów miałam kontuzję kolana, która bardzo utrudniała mi nawet chodzenie. Przystosowywał mi ćwiczenia w taki sposób, że kontuzję, że tak powiem rozćwiczyłam i z powrotem zaczęłam intensywnie trenować. Taki trener to skarb, który dodaje otuchy w chwilach, gdy organizm przestaje współpracować ze zmęczenia i który w ciebie wierzy nawet, gdy ty masz chwile z wątpliwości, że bezproblemowo zaliczę test. Test oczywiście zaliczony za pierwszym razem mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie z NAJLEPSZYM CZASEM wśród kobiet! Dziękuję i gorąco polecam!!! :)

Nie ma lepszych!!!

Daniel (mężczyzna 31-40 lat)

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do "pacjenta"; bardzo sympatyczny duet, który znakomicie się uzupełnia; fakt, że trafiłem na nich w bardzo otyłym momencie życia prawdopodobnie uratował mnie przed wieloma chorobami, a już na pewno dzięki ich pomocy lepiej się czuję!:) Jeszcze dużo do zrobienia mnie czeka ale wiem, że dzięki nim się uda, a już na pewno nie pozwolą, żebym zrobił sobie krzywdę :) Polecam wszystkim przynajmniej spróbować skorzystać z ich pomocy, a gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Pełen profesjonalizm

Kazimierz (mężczyzna, pow. 40 lat)

Zajęcia prowadzone przez trenerów tej firmy były bardzo dobrze i ciekawie prowadzone. Podczas zajęć panowała bardzo miła atmosfera. Trenerzy mieli bardzo dobre podejście do całej grupy jak i również do każdego z osobna. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Pozdrawiam.

Są dobrzy :)

Andrzej (mężczyzna, pow. 40 lat)

Są nawet bardzo dobrzy! Trenerów Magdę i Łukasza poznałem podczas programu ,,aktywnego i zdrowego życia" Ekstra Fan. Proponują urozmaicony zestaw ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania uczestników. Pomimo, że nie mam już naście lat (i niestety) ciągle nadwagę, udało mi się zrzucić pod ich okiem całkiem sporo kilogramów i uzyskać dużo większą sprawność ogólną. Stało się to głównie dzięki umiejętnie dobranym zestawom ćwiczeń, stopniowanych jeśli chodzi o zakres trudności i obciążeń. I zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam !

Ćwiczcie z Łukaszem

Hania (kobieta, pow. 40 lat)

Po 11 miesiącach ćwiczeń z trenerem Łukaszem polubiłam wysiłek ponieważ widzę efekty: pomimo siedzenia za biurkiem nie bola plecy, mam więcej energii, uczę sie chodzić prawidłowo, plenimy złe nawyki. W trakcie ćwiczeń nie można sie nawet na Trenera zezłościć ponieważ zaraz zacznie żartować. Umie także motywować. Polecam osobom o różnym stopniu sprawności i wieku-oprócz mnie 50+ ćwiczy moja córka 20+ i obie bywamy zmęczone.

Bardzo polecam Magdę

Karolina (kobieta, 19-30 lat)

Magda jest tak ciepłą i miłą osobą że nie da się jej nie polubić. Jednak potrafi zmusić takiego lenia jak ja do ćwiczeń. Ćwiczyłam z Magdą dwa miesiące i ani razu nie powtórzył się ten sam zestaw ćwiczeń. Magda ma głowę pełną pomysłów i widać,
że kocha to co robi. Wiem, że jak tylko będę mogła to wrócę do niej . Każdemu polecam taką trenerkę jaką jest Madzia
bo jest mega ciepłą i kulturalną osobą i do tego bardzo wymagającą co jest bardzo ważne przy takich opornych leniach jak ja :D

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście

Krystian (mężczyzna, pow. 40lat)

Spędziłem z Magda i Łukaszem 3 miesiące. Wynik zdecydowanie powyżej oczekiwań. Celem była  redukcja tkanki tłuszczowej i poprawa kondycji a fitnessfitback dołożyło do tego znaczny  przyrost masy mięśniowej. Przed zajęciami z nimi standardem była kanapa, tv, chipsy i piwo...po 12 tygodniach jestem w stanie przebiec 10km bez „zawału” czy przejechać 50km rowerem w przyzwoitym czasie. Jeśli  „od zera do bohatera” to tylko z Nimi. Zdecydowanie polecam :-)

1 /

* Wszystkie opinie, opisujące efekty naszej pracy są dostępne na portalu trojmiasto.pl

Zobacz wszystkie

Warto wiedzieć

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FitnessFitback dr Łukasz Płóciennik z siedzibą: 80-392 Gdańsk, ul. Malborska 6b/13; NIP: 584-254-72-91, REGON: 220728435.

Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Współpracę rozpoczynamy od wywiadu. Może odbyć się on w miejscu docelowych ćwiczeń i być połączony z zajęciami demonstracyjnymi. Podczas rozmowy przeprowadzamy rozeznanie dotyczące przebytych urazów, aktualnych dolegliwości i doświadczeń związanych z wysiłkiem fizycznym. Wywiad kończymy dopasowaniem oferty treningowej
i omówieniem harmonogramu ćwiczeń .

Cena

Koszt treningów uzależniony jest od planowanego czasu ćwiczeń, lokalizacji do ich realizacji (sale fitness, teren otwarty, siłownie domowe), częstotliwości zajęć, celu i terminu przeznaczonego na jego osiągnięcie. Końcowa cena jest ustalana po przygotowaniu oferty szczegółowej, biorąc pod uwagę preferencje oraz oczekiwania klienta.

Dane formalne

NIP: 5842547291
REGON: 220728435
NUMER KONTA BANKOWEGO: 58 1240 1271 1111 0010 2551 7340
UBEZPIECZENIE OC: Polisa Seria G Nr 0027593 (Grupa stat. 55)

Dieta

W ramach działalności FitnessFitback współpracujemy z wysokiej klasy dietetykiem o specjalności bariatra. Dodatkowo w ramach kwalifikacji umożliwiamy Państwu usprawnianie już gotowych planów dietetycznych w oparciu o monitorowanie reakcji organizmu.


  FitnessFitback

  dr Łukasz Płóciennik